10 بهترین سایت و برنامه تصاویر گوشی موبایل!

ژانویه 20, 2024

تغییر پس زمینه برای گوشی های موبایل مختلف از جمله سامسونگ ، شیائومی و حتی آیفون تغریبا ساده ترین روش سرگرمی و تنوع دادن به صفحه گوشی های هوشمند امروزی است. بنا به درخواست کاربران تصمیم گرفتم تا اینجا ده سایت برتر برای بررسی و انتخاب بک گراند گوشی را برای شما معرفی کنم. لطفا در ادامه با من همراه باشید.

1. پیکسل

یک شروع بی نظیر برای بررسی تصویر پس زمینه در Pexels اتفاق خواهد افتاد. به سادگی وارد این سایت شوید و یک موضوع مورد نظر را در قالب کلمه کلیدی در باکس جستجو تایپ کرده و جستجو را شروع کنید. شما می توانید یک جستجوی ساده مانند “تصویر زمینه ایفون” و یا دریافت جزئیات بیشتر با استفاده از “ایفون 13 تصویر زمینه جدید” را امتحان کنید.

تصویری را انتخاب کنید و جزئیات ان مانند اندازه دانلود، وضوح تصویر، نسبت ابعاد و رنگ ها را مشاهده کنید. شما همچنین می توانید تصاویر مشابه را ببینید، که اگر کار یک عکاس را دوست دارید خوب حالا نوبت دانود پس زمینه مورد نظر شما فرا می رسد. فلش کنار دانلود رایگان را در بالا سمت چپ انتخاب کنید، اندازه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس دانلود رایگان را بزنید.

2. Unsplash

برای پیدا کردن یک سایت خوب دیگر برای پیدا کردن تصاویر پس زمینه رایگان که مناسب ایفون و ایپد، و حتی گوشی های اندرویدی است توصیه میکنم به Unsplash مراجعه کنید. در این سایت نیز مانند Pexels، می توانید یک کلمه یا عبارت را در جعبه جستجو در بالا وارد کنید. مرور طیف گسترده ای از تصاویر با کیفیت از طریق جستجوی موضوع مدنظر مانند “تصویر زمینه گوشی سامسونگ” و یا رفتن به جزئیات بیشتر مانند سرچ ” سامسونگ بک گراند جدید ” شما را به انبوهی از تصاویر نزدیک خواهد کرد.

یک عکس را انتخاب کنید و تمام جزئیات، از جمله مکان، تاریخ انتشار و دستگاه مورد استفاده برای گرفتن عکس را مشاهده خواهید کرد. پیکان کنار دانلود را به صورت رایگان در سمت راست بالا انتخاب کنید و ابعاد مورد نظر خود را انتخاب کنید.

Unsplash همچنین یک برنامه رایگان برای iPhone و iPad ارائه می دهد.

3. پیکسابای

Pixabay یک سایت عالی است که طیف گسترده ای از تصاویر رایگان، از جمله تصاویر پس زمینه معروف ایفون را ارائه می دهد. همانطور که در دو سایت بالا، اشاره کردم اینجا هم شما می توانید برای بررسی تصاویر پس زمینه مناسب دستگاه خود؛ با وارد کردن شرایط جستجو خاص شروع به جستجو کنید. نکته خوب در مورد Pixabay این است که شما می توانید نتایج جستجو را با گزینه هایی مانند انتخاب نوع تصویر، جهت گیریافقی یا عمودی، دسته بندی موضوعی و حتی از نظر اندازه و رنگ محدود کنید.

بک گراندمورد نظر خود را انتخاب کنید و جزئیات دستگاه مورد استفاده، وضوح و نوع تصویر را مشاهده خواهید کرد. برای استفاده از یک تصویر، دانلود رایگان را در سمت چپ انتخاب کنید. سپس ابعاد را انتخاب کنید و اندازه دانلود را خواهید دید. Download را انتخاب کنید و اماده دریافت عکس باشید.

4. iLikeWallpaper

اگر ترجیح می دهید یک سایت اختصاص داده شده به تصاویر پس زمینه را مرور کنید، iLikeWallpaper را بررسی کنید. این سایت گزینه هایی را برای ایفون و تصاویر پس زمینه برای Mac، iPad و Android ارائه می دهد.

شما می توانید البوم های برجسته را در صفحه اصلی ببینید، انها را با مدل ایفون یا دسته های جستجو مانند تعطیلات، حیوانات و ابرقهرمانان مشاهده کنید. اگر چیزی را به سلیقه خودتان می خواهید از جعبه جستجو در بالا برای پیدا کردن آن استفاده کنید.

تصویر زمینه ای را که می خواهید برای مشاهده کامل انتخاب کنید، سپس مدل دستگاه خود را برای دانلود انتخاب کنید. شما همچنین زمینه های توصیه شده را بر اساس انتخاب خود خواهید دید.

5. پس زمینه دسترسی

WallpaperAccess وب سایت دیگری است که برای بررسی و انتخاب میان هزاران تصاویر پس زمینه تلفن، تبلت یا رایانه شما اختصاص داده شده است.

دسته بندی های برجسته را در صفحه اصلی مشاهده خواهید کرد. یک کلمه کلیدی یا عبارت را در جعبه جستجو وارد کنید یا یک دسته را از لیست انتخاب کنید. شما همچنین می توانید ایکون منو را در سمت راست بالا انتخاب کنید تا زمینه های محبوب و اخیر را بر اساس ژانر و موضوع ببینید.

یک تصویر را انتخاب کنید، ابعاد را تایید کنید و سپس دکمه اپلود را انتخاب کنید تا پس زمینه را در عرض چند ثانیه به دستگاه خودتان اضافه کنید.

6. کاغذ دیواری

در WallpaperCave، می توانید بر اساس ابعاد، دسته بندی، دستگاه، البوم یا پس زمینه های برجسته تصاویر مختلف را مرور کنید. شما همچنین می توانید لیستی از انچه که برای مناسب های هفته پیش رو مانند ولنتاین به طور اختصاصی وجود دارد را ببینید. حتی تصاویر فصلی نیز بای بررسی و انتخاب بک گراند های مختلف موجود هست.

اگر می خواهید چیزی را پیدا کنید، یک کلمه یا اصطلاح را در جعبه جستجو وارد کنید. سپس نتایج خود را بر اساس دسته یا نوع آن گروه بندی می کنید، بسته به اصطلاح جستجوی شما یک روش عالی برای محدود کردن تصویر زمینه مطابق با نیازتان می دهد.

7. تصاویر پس زمینه Vellum برای ایفون و ای پد

برنامه. Vellum Wallpapers یک برنامه رایگان برای iPhone و iPad است که تصاویر پس زمینه با وضوح بالا را ارائه می دهد.

نکات جالبی برای استفاده از Vellumوجود دارد که شامل یک تصویر زمینه جدید در هر روز، گزینه ای برای تار کردن پس زمینه انتخابی شما و پیش نمایش انتخاب شما در صفحه نمایش Home و Lock است.

Vellum تصاویر پس زمینه رایگان یا پولی برای حذف تبلیغات است.

8. تصاویر پس زمینه Everpix عالی برای ایفون و ای پد

اگر به دنبال یک کاغذ دیواری با کیفیت بالا در ایفون در 4K یا Retina یا HD هستید، به چیزی بیشتر از Everpix Cool Wallpapers نگاه نکنید! شما می توانید هزاران پس زمینه را مرور کنید یا بر اساس دسته هایی مانند سه بعدی، تعطیلات، انیمیشن و طبیعت بین آنها جستجو کنید.

از حالت پیش نمایش برای دیدن کاغذ دیواری در صفحه اصلی یا صفحه قفل خود استفاده کنید، از ابزار تاری برای یک نگاه منحصر به فرد استفاده کنید و هر روز از تصاویر پس زمینه جدید لذت ببرید.

همچنین

Everpix Cool Wallpapers دارای خرید اشتراک است که پس از آن تبلیغات به طور کلی حذف خواهد شد.

10. Papers.co تصاویر پس زمینه HD برای ایفون و ای پد

یکی دیگر از برنامه های بزرگ شما می توانید برای تصاویر پس زمینه استفاده کنید Papers.co تصاویر پس زمینه HD. مرور یکی از دسته بندی ها و یا پیدا کردن که پس زمینه شگفت انگیز.

شما می توانید تعداد پس زمینه ها را در هر دسته ببینید و سپس انها را بر اساس تاریخ مرتب کنید یا از ترتیب تصادفی استفاده کنید. همچنین، هنگامی که تصویر زمینه را پیش نمایش می کنید، متوجه خواهید شد که نمایش قفل و صفحه اصلی به طور خودکار تغییر می کند.

Papers.co Wallpapers HD با خرید درون برنامه ای برای حذف تبلیغات رایگان است.

چگونه پس زمینه مناسب برای تلفن همراه خود را انتخاب کنید

انتخاب بهترین تصویر زمینه برای تلفن همراه خود را می تواند یک راه سرگرم کننده و خلاق برای سفارشی کردن دستگاه خود را. با بسیاری از گزینه های موجود، می توان ان را دشوار است برای تصمیم گیری که تصویر زمینه را انتخاب کنید. در اینجا برخی از راهنمایی برای کمک به شما بهترین تصویر زمینه برای تلفن همراه خود را انتخاب کنید:

نکاتی که هنگام انتخاب تصویر پس زمینه باید در نظر بگیرید

قبل از انتخاب Wallpaper، در مورد انچه که می خواهید با ان به دست اورید فکر کنید. ایا می خواهید تلفن خود را شیک تر یا حرفه ای تر کنید؟ ایا می خواهید شخصیت یا منافع خود را برجسته کنید؟ ایا می خواهید استفاده از تلفن خود را اسان تر کنید؟ پاسخ دادن به این سوالات می تواند به شما کمک کند تا گزینه های خود را محدود کنید و تصویر زمینه ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه متناسب با نیازهای شما باشد.

2. اندازه صفحه نمایش و وضوح

هنگام انتخاب کاغذ دیواری، مهم است که اندازه و وضوح صفحه نمایش تلفن خود را نیز در نظر بگیرید. این اطمینان حاصل خواهد کرد که تصویر زمینه به درستی متناسب است و به نظر می رسد خوب بر روی دستگاه شما. اکثر گوشی ها دارای رزولوشن 1080 × 1920p هستند. با این حال، همیشه ایده خوبی است که مشخصات تلفن خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید.

3. موضوع تلفن

اگر تلفن شما دارای یک طرح تم یا رنگ خاص است، ممکن است بخواهید یک پس زمینه را برای تکمیل ان انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر تلفن شما دارای یک موضوع تاریک است، ممکن است بخواهید یک پس زمینه با رنگ های تیره یا پس زمینه سیاه را انتخاب کنید. اگر تلفن شما ظاهری روشن دارد، ممکن است بخواهید یک پس زمینه رنگی روشن یا پس زمینه سفید را انتخاب کنید.

دیجی باران
از دیدن افکار شما خوشحال خواهیم شد

پاسخ دهید

3 × سه =

سبد خرید