بازار کامپیوتر اصفهان خیابان طالقانی و معرفی بهترین های 1401

بازار کامپیوتر اصفهان خیابان طالقانی و معرفی بهترین مراکز

بازار کامپیوتر اصفهان برای فروش یا ارائه خدمات در زمینه کامپیوتر و لپ تاپ وجود دارد. یکی از آنها در خیابان طالقانی شهر اصفهان واقع شده و دیگری در محدوده پل میر قرار دارد که آن را با عنوان مجتمع لپ تاپ و کامپیوتر پگاه می شناسیم. اگر قصد خرید قطعه برای ارتقای کیس یا لپ تاپ خود را دارید و یا به دنبال بهترین تعمیرگاه اصفهان هستید قطعا درصد قابل توجهی از دوستان و آشنایان آدرس بازار کامپیوتر اصفهان را به شما خواهند داد.

ما نیز در اینجا معتبرترین مراکز خدماتی و فروشگاهی مرتبط با انواع رایانه را به شما معرفی خواهیم کرد. من محمد کدخدائی هستم و این مجله آنلاین دیجیباران است. لطفا با من همراه باشید. در ضمن اگر هر تجربه خرید خوب یا نارضایتی داشته اید در پایین همین صفحه کامنت کنید.

آدرس و مسیر بازار کامپیوتر اصفهان : طالقانی

برای رفتن به بازار کامپیوتر واقع در خیابان طالقانی ” بهترین” پیشنهاد ما استفاده از اسنپ یا اتوبوس است زیرا دسترسی ایستگاه مترو کمی دور به نظر می رسد. البته این بازار پارکینگ هم دارد که برای وسیله شخصی می توانید استفاده کنید.

شما می توانید با هر لاین اتوبوسی که در مسیر خیابان کاشانی تردد می کند به بازار طالقانی بروید. خط اتوبوس صفه در دو لاین رفت و برگشت در ایستگاه چارسوق که نزدیک این بازار است توقف دارد. البته اگر قصد حمل و نقل کیس را دارید به شما توصیه می کنیم از اسنپ استفاده کنید چون مسیر های رقت و برگشت حدود 200 متر با بازار فاصله دارد.

خیابان طالقانی در محدوده طرح ترافیک ( زوج و فرد ) است و سرتاسر توقف ممنوع می باشد

مسیریابی بهتر ادرس بازار کامپیوتر اصفهان

برای اینکه بخواهید به بازار کامپیوتر اصفهان بروید باید از سمت خیابان کاشانی وارد خیابان طالقانی شوید. صدمتر که داخل خیابان شدید بازار درست شمت راست شما قرار دارد. البته توجه داشته باشید که خیابان طالقانی یک طرفه است و جای پارک مناسب ندارد

اگر با اتومبیل شخصی می روید بهتر است در ساعات خلوت تر باشه و البته در محدوده خیابان اردیبهشت نیز بعضا جای پارک مناسب پیدا خواهد شد. یک پارکینگ در محدوده این بازار نیز ساخته شده است. قبل از خیابان اردیبهشت یعنی درست روبروی اردیبهشت در سمت چپ شما یک پارکینگ وجود دارد که معمولا از پارکینگ بازار خلوت تر است. مراقب اشیای قیمتی خود باشید.

بازار کامپیوتر طالقانی دارای دفتر پیک موتوری معتبر نیز هست. آدرس پیک موتوری را از اینجا ببینید. البته مسولیت آن با خودتان است و دیجیباران فقط معرفی کننده است

ساعات کار پاساژ

فروشگاه های بازار طالقانی معمولا از ساعت 9 الی 9:30 صبح همگی باز هستند و تا حدود هشت و نیم شب به کار خودشان ادامه می دهند. اکثر فروشگاه ها و مراکز خدماتی این بازار کامپیوتر در تایم ظهر استراحت می کنند و تعطیل می باشند.

بازار کامپیوتر اصفهان : خرید قطعات و کامپیوتر گیمینگ

چرا با گیمینگ شروع کردم ! قطعا خرید لپ تاپ یا سیستم گیمینگ به عنوان یکی از پرطرفدار ترین موضوعات در زمینه فروش کامپیوتر و اسمبل سیستم های کامپیوتری است. بسیاری از مشتریان علاقه دارند تا قطعات سخت افزار گیمینگ را به طور مستقیم و بدون واسطه بخرند. ما اینجا فروشگاه طلوع سبز را معرفی می کنیم. فروشگاه طلوع سبز در زمینه فروش اقساطی سیستم گیمینگ نیز فعال است. اگر میخواهید قطعاتی مانند کارت گرافیک بخرید و یا قصد اسمبل سیستم کامل را دارید طلوع سبز یک انتخاب خوب وبی نظیر است.

درباره فروشگاه طلوع سبز اصفهان

فروشگاه طلوع سبز حدود دو دهه سابقه دارد و یکی از معتبر ترین مراکز فروش سخت افزار در اصفهان است. فروشگاه طلوع سبز اصفهان در بازار کامپیوتر اصفهان – خیابان طالقانی واقع شده است. آدرس فروشگاه اصلی آنها بسیار سر راست است . به محض وارد شدن به بازار کامپیوتر طالقانی می توانید از پله ها بالابروید و یا از همان پایین سالن تا انتها پیش بروید. بعد از ورود به بازار درست انتها در سمت چپ و طبقه دوم می توانید فروشگاه طلوع سبز را در پلاک 116 پیدا کنید. 

آدرس کامپیوتر طلوع سبز اصفهان

فروشگاه طلوع سبز : اصفهان – بازار کامپیوتر طبقه دوم ( ناحیه سمت چپ ) پلاک 116 – تلفن : 360640-031

معرفی دو تعمیرگاه کامپیوتر در اصفهان

رفع مشکلات کامپیوتری و تعمیر سخت افزاری قطعات کیس جزیی از ده ها تخصص این دو مرکز تعمیر کامپیوتر در اصفهان است که به شما معرفی خواهم کرد. شما در این دو مرکز تخصصی می توانید انواع مشکلات سخت افزار رایانه خود را با اطمینان خاطر کامل مرتفه نمایید. این دو مرکز هر کدام یکی از بهترین مرکز تعمیر کامپیوتر در اصفهان هستند.

تعمیرگاه بیتا‌پرداز

مرکز تعمیرات کامپیوتر بیتا پرداز اصفهان یکی از معتبر ترین مراکز تعمیرگاهی بازار طالقانی است که بیش از ده سال سابقه دارد. این تعمیرگاه معتبر و با سابقه به مدیریت مهندس نصیری اداره می شود. رفع مشکلات سخت افزاری و تعمیر مادربرد و سایر قطعات کامپیوتر تنها بخشی از تخصص و حیطه کاری این مرکز معتبر است. تعمیرگاه کامپیوتر بیتا پرداز یک مرکز امن تعمیراتی است که افزاد با اخلاق متخصص مشاوره کامل و جامعی را در اختیار شما قرار خواهند داد. اگر قصد تعمیر کامپیوتر خود را دارید پیشنهاد می کنم به بیتا پرداز سری بزنید. البته با مسولیت خودتان 🙂

آدرس کامپیوتر بیتاپرداز اصفهان

آدرس دقیق بیتا پرداز اصفهان : وقتی وارد بازار طالقانی شوید از پله ها بالا رفته و به طبقه دوم بروید. مسیر را در راهرو و سمت چپ بازار کامپیوتر طالقانی ادامه دهید بیتا پرداز درست سمت چپ شما است.

تعمیرگاه تخصصی سخت افزار و کامپیوتر پارسیان ( پارسایان )

اگر قصد تعمیر مادربرد در اصفهان را دارید و یا به دنبال بهترین مرکز تعمیر اسپیکر کامپیوتر در اصفهان هستید ما به شما تعمیرگاه کامپیوتر پارسیان اصفهان واقع در بازار کامپیوتر – طبقه زیرین را پیشنهاد می کنیم. این مرکز کامپیوتری حدود 20 سال سابقه دارد و مدیریت آن بر عهده دو مهندس مجرب و متخصص الکترونیک است که تقریبا از پس تعمیر هر پیزی بر می آیند.

آدرس پارت ایران اصفهان

مجموعه پارت ایران به مدیریت میثم صیادی در محدوده بازار کامپیوتر طالقانی فعالیت می کند. آدرس فروشگاه : خیابان طالقانی – بازار بزرگ – جنب نگهبانی ( واحد 99 ) تعمیرگاه : خیابان طالقانی – نرسیده به اردیبهشت مجتمع نور ( یک ) طبقه دوم

آدرس اصفهان لپ تاپ

این تعمیرگاه در بازار بزرگ و درست روبروی راه پله ورودی طبقه پائین قرار دارد.

آدرس و شماره تلفن پیک بازار کامپیوتر طالقانی

پیک تیزپا در واقع به عنوان پیک موتوری پاساژ لپ تاپ و کامپیوتر اصفهان فعالیت می کند آدرس پیک تیزپا : اصفهان،خیابان طالقانی ، بازار بزرگ طالقانی ، طبقه همکف – تلفن ۰۳۱ ۳۲۳۴ ۹۹۰ – ساعات کار 8 صبح الی 9 شب

با تشکر از توجه شما – این مقاله درباره بازار کامپیوتر اصفهان به زودی به روزرسانی شده و مراکز بیشتری را معرفی خواهم کرد.

بازار کامپیوتر دیجی باران اصفهان
دیجی باران
1 نظر
  1. پاسخ دهید
    جناب معتمدیان می 23, 2022 از 20:45

    بسیار لذت بردم و این ادرسهایی ک اعلام شدند کاملا حرفه ای و عالی است و مشخص هست که این جناب نویسنده خودش بهترین فروشگاهای بازار طالقانی را اشراف دارند آفرین که به مردم کمک می کنید

پاسخ دهید

سبد خرید