بازار کامپیوتر اصفهان خیابان طالقانی و معرفی بهترین های 1401

فوریه 18, 2024

بازار کامپیوتر اصفهان خیابان طالقانی و معرفی بهترین مراکز

بازار کامپیوتر اصفهان برای فروش یا ارائه خدمات در زمینه کامپیوتر و لپ تاپ وجود دارد. یکی از آنها در خیابان طالقانی شهر اصفهان واقع شده و دیگری در محدوده پل میر قرار دارد که آن را با عنوان مجتمع لپ تاپ و کامپیوتر پگاه می شناسیم. اگر قصد خرید قطعه برای ارتقای کیس یا لپ تاپ خود را دارید و یا به دنبال بهترین تعمیرگاه اصفهان هستید قطعا درصد قابل توجهی از دوستان و آشنایان آدرس بازار کامپیوتر اصفهان را به شما خواهند داد.

ما نیز در اینجا معتبرترین مراکز خدماتی و فروشگاهی مرتبط با انواع رایانه را به شما معرفی خواهیم کرد. من محمد کدخدائی هستم و این مجله آنلاین دیجیباران است. لطفا با من همراه باشید. در ضمن اگر هر تجربه خرید خوب یا نارضایتی داشته اید در پایین همین صفحه کامنت کنید.

آدرس و مسیر بازار کامپیوتر اصفهان : طالقانی

برای رفتن به بازار کامپیوتر واقع در خیابان طالقانی ” بهترین” پیشنهاد ما استفاده از اسنپ یا اتوبوس است زیرا دسترسی ایستگاه مترو کمی دور به نظر می رسد. البته این بازار پارکینگ هم دارد که برای وسیله شخصی می توانید استفاده کنید.

شما می توانید با هر لاین اتوبوسی که در مسیر خیابان کاشانی تردد می کند به بازار طالقانی بروید. خط اتوبوس صفه در دو لاین رفت و برگشت در ایستگاه چارسوق که نزدیک این بازار است توقف دارد. البته اگر قصد حمل و نقل کیس را دارید به شما توصیه می کنیم از اسنپ استفاده کنید چون مسیر های رقت و برگشت حدود 200 متر با بازار فاصله دارد.

2309

خیابان طالقانی در محدوده طرح ترافیک ( زوج و فرد ) است و سرتاسر توقف ممنوع می باشد

مسیریابی بهتر ادرس بازار کامپیوتر اصفهان

برای اینکه بخواهید به بازار کامپیوتر اصفهان بروید باید از سمت خیابان کاشانی وارد خیابان طالقانی شوید. صدمتر که داخل خیابان شدید بازار درست شمت راست شما قرار دارد. البته توجه داشته باشید که خیابان طالقانی یک طرفه است و جای پارک مناسب ندارد

اگر با اتومبیل شخصی می روید بهتر است در ساعات خلوت تر باشه و البته در محدوده خیابان اردیبهشت نیز بعضا جای پارک مناسب پیدا خواهد شد. یک پارکینگ در محدوده این بازار نیز ساخته شده است. قبل از خیابان اردیبهشت یعنی درست روبروی اردیبهشت در سمت چپ شما یک پارکینگ وجود دارد که معمولا از پارکینگ بازار خلوت تر است. مراقب اشیای قیمتی خود باشید.

بازار کامپیوتر طالقانی دارای دفتر پیک موتوری معتبر نیز هست. آدرس پیک موتوری را از اینجا ببینید. البته مسولیت آن با خودتان است و دیجیباران فقط معرفی کننده است

ساعات کار پاساژ

فروشگاه های بازار طالقانی معمولا از ساعت 9 الی 9:30 صبح همگی باز هستند و تا حدود هشت و نیم شب به کار خودشان ادامه می دهند. اکثر فروشگاه ها و مراکز خدماتی این بازار کامپیوتر در تایم ظهر استراحت می کنند و تعطیل می باشند.

آدرس و شماره تلفن پیک بازار کامپیوتر طالقانی

پیک تیزپا در واقع به عنوان پیک موتوری پاساژ لپ تاپ و کامپیوتر اصفهان فعالیت می کند آدرس پیک تیزپا : اصفهان،خیابان طالقانی ، بازار بزرگ طالقانی ، طبقه همکف – تلفن ۰۳۱ ۳۲۳۴ ۹۹۰ – ساعات کار 8 صبح الی 9 شب

با تشکر از توجه شما – این مقاله درباره بازار کامپیوتر اصفهان به زودی به روزرسانی شده و مراکز بیشتری را معرفی خواهم کرد.

بازار کامپیوتر دیجی باران اصفهان
دیجی باران
1 نظر
  1. پاسخ دهید
    جناب معتمدیان می 23, 2022 از 20:45

    بسیار لذت بردم و این ادرسهایی ک اعلام شدند کاملا حرفه ای و عالی است و مشخص هست که این جناب نویسنده خودش بهترین فروشگاهای بازار طالقانی را اشراف دارند آفرین که به مردم کمک می کنید

پاسخ دهید

چهارده + نوزده =

سبد خرید