لپ تاپ دست دوم در اصفهان و نوت بوک کارکرده استوک برای 1402

بهترین راهنمای خرید لپ تاپ دست دوم و کارکرده

لپ تاپ دست دوم در اصفهان – لپ تاپ استوک در اصفهان ! این دو نوع از رایانه قابل حمل چه تفاوت هایی دارند؟! اگر شما قصد خرید لپ تاپ کارکرده در اصفهان را دارید و یا میخواهید آنرا با کیس رومیزی کارکرده مقایسه کنید ما برای شما یک راهنمایی ویژه داریم! آیا می دانستید استوک همیشه به منای دست دوم نیست؟! این موضوع ممکن است شرایط خرید کالا را به نفع شما عوض کند.

این مقاله از دیجیباران را بخوانید تا اطلاعات مفیدی درباره خرید انواع لپ تاپ و نوت بوک دست دوم و نوت بوک کارکرده در اصفهان با برندهای: اچ پی – لنوو – ایسوس و سایر برندها بدست آورده و با تفاوت لپ تاپ استوک و نو آشنا شوید.

هنگام انتخاب و خرید لپ تاپ شما حداقل سه گزینه پیش رو دارید که به بودجه و انتظارات شما بستگی دارد. در ابتدا باید بودجه خود را مشخص کنید. اینکه چقدر پول دارید تاثیر به سزایی روی خریدتان دارد. معمولا افرادی به سراغ خرید دست دوم یا استوک میروند که میخواهند در ازای پولی که پرداخت می کنند امکانات بیشتری نصیبشان شود.

 • میتوانید لپ تاپ نو بخرید و طبیعتا امکانات کمتری نسبت به نمونه دست دوم در همان بازه قیمتی دارد.
 • میتوانید از بین دستگاه های اپن باکس ( معروف به دارای عیوب ظاهری ) خرید کنید.
 • میتوانید لپ تاپ های کاملا دست دوم و کارکرده را بررسی کنید که ریسک بیشتری دارد.

خب اگر تصمیم خودتان را گرفتید که چقدر هزینه می کنید و آیا به دنبال خرید نقدی یا اقساطی هستید بهتر است من اطلاعات مهم تری را در اخیتارتان بگذارم. معمولا امکان خرید لپ تاپ کارکرده به طور اقساطی وجود ندارد مگر اینکه از بانک وام بگیرید. ولی نکات مهم تر درباره انواع انتخاب های شما وجود دارد. ابتدا با استوک شروع می کنیم

1- لپ تاپ استوک همیشه دست دوم نیست!

اگرچه بسیاری از فروشندگان برای لپ تاپ دست دوم از کلمه ” استوک ” استفاده می کنند ولی لپ تاپ استوک و دست دوم با یک‌دیگر تفاوت هایی دارند. کلمه استوک ( استاک ) اشاره به کالای موجود دارد. منظور از استاک کالائی است که صرفا جنبه نمایشی داشته و از آن استفاده ” بهره برداری ” نشده است و یا اینکه در انبارها باقی مانده و قبل از به بازار آمدن مدل های جدید تر به فروش نرفته و این نوع از رایانه ها استوک هستند.

ماهیت کالای استوک در عمل

لپ تاپ هایی که در فروشگاه های زنجیره ای جنبه نمایشی دارند یا به عنوان نمونه نمایشی روشن هستند و در کانتر فروشگاه ها در معرض دید عموم قرار گرفته اند وقتی پس از دوره نمایشگاه به انبار میروند تا مدل های جدیدتر جایگزین آنها شود ؛ موجودی انبار به عنوان لپ تاپ استوک شناخته می شود. موجودی لپ تاپ استوک ممکن است کاملا سالم و بدون عیب باشد اما ممکن است هنگام معرفی به یک مشتری از دست فروشنده زمین افتاده باشد. البته اگر فروشگاه معتبر باشد ؛ دستگاه معیوب را به انبار تعمیرات ارسال می کند.

لپ تاپ دست دوم در اصفهان

2- لپ تاپ اپن باکس چیست ؟!

منظور از اپن باکس کردن یا جعبه گشایی لپ تاپ ، زمانی است که یک لپ تاپ جدید به بازار آمده و برای معرفی و نمایش جعبه گشایی می شود. اگر قصد خرید لپ تاپ یا نوت بوک دست دوم در اصفهان را دارید انتخاب این نوع دستگاه ها بهترین گزینه پیش روی شما است چون این دستگاه ها بسیار کم کار هستند و در برخی از موارد با دستگاه های نو تفاوتی ندارند. انتخاب نوت بوک اپن باکس می تواند یک مزیت محسوب شود زیرا شما میتوانید رایانه را از نزدیک دیده و حتی یک مهلت تست 24 ساعته از فروشنده بگیرید

فرض کنید به فروشگاه مراجعه کرده و یک لپ تاپ نو و آکبند تهیه کرده اید. پس از اینکه فروشنده پلمپ یا چسب های جعبه را باز می کند شما متوجه می شوید که یک خش بزرگ روی درب لپ تاپ ( پشت نمایشگر ) وجود دارد! این ایراد ظاهری به طور محسوسی روی جلوه دستگاه تاثیر گذار است و با سایر دستگاه های نو تفاوت ایجاد می کند. چنین لپ تاپی آنباکس است! در برخی از موارد ممکن است یک قطعه اصلی مانند باتری یا آداپتور داخل بسته بندی دستگاه نباشد! همه اینها یک دستگاه آکبند را به لپ تاپ اپن باکس تبدیل کرده و آن را از سکه می اندازد. پس اپن باکس با کالای ویترینی تفاوت دارد.

اپن باکس در بازار های جهانی

رایانه های قابل حمل اپن باکس در بازارهای جهانی به طور رسمی از دستگاه های نو و دست دوم به طور کامل تفکیک شده است. این نوع از دستگاه ها با یک لیبل روی جعبه فروخته میشود و رایانه های اپن باکس حتی در فروشگاه های زنجیره ای معتبر نیز قابل خریدن است و به عنوان بخشی از موجودی انبار شناخته میشود. این نوع از دستگاه ها نسبت به نمونه دست دوم قیمت بالاتری دارد اما ارزان تر از لپ تاپ نو است.

پس از بررسی ویژگیها ، معایب و مزایای دستگاه های اپن باکس اکنون شما گزینه دیگیری برای خرید در پیش رو دارید. در ادامه میخواهیم راجب دستگاه هایی صحبت کنیم که کارکرده اند و دست دوم بودن آنها کاملا مشخص است.

آیا لپ تاپ دست دوم ارزش خرید دارد ؟

لپ تاپ کارکرده که چند سال از عمر آن گذشته ممکن است هنوز بتواند پاسخگوی نیاز شما باشد؛  اما در برخی از موارد ، این دستگاه ها مستهلک شده و ارزش خریدن ندارد! چند نکته مهم برای خرید لپ تاپ کارکرده وجود دارد که لازم است به آنها توجه کنید

 1. قطعات اصلی لپ تاپ مانند مادر‌برد و چیپ گرافیک ایراد نداشته باشد.
  • باتری و آداپتر برق آن ( به منظور جایگزینی ) به راحتی در دسترس باشد.
  • سلامت باتری و شارژر لپ تاپ دست دوم را بررسی کنید.
  • اگر باتری مشکل دارد قیمت آنرا در نظر گرفته و کم کنید.
  • سایر قطعات مانند رایتر و لولای دستگاه را چک کنید.
  • سلامت قاب و بدنه دستگاه را بررسی کنید.
  • لپ تاپ دست دوم نباید بیش از حد داغ شود!
  • قاب و بدنه نباید از جای لولا و قسمت فن دچار شکستگی باشد.
  • پورت شارژ و سلامت سوکت شارژ دستگاه و آداپتور را بررسی کنید.
  • سلامت جک صدا و پورت های USB  – VGA – HDMI را بررسی کنید.
  • هارد مغناطیسی و رم لپ تاپ را با دستگاه یا نرم افزار تست کنید.

نکته مهم: حتما صفحه نمایش را بطور دقیق بررسی کنید. پیکسل های سوخته یا پیکسل مرده در صفحه از ارزش آن کم می کند. بنابر نوع و سطح آسیب ممکن است صفحه نمایش معیوب برای چند سال آینده پاسخگو باشد ولی در برخی از موارد این مشکل به سرعت گسترش پیدا کرده و کل صفحه را از کار می اندازد. اگر دستگاه قدیمی و ارزان قیمت باشد یک صفحه نمایش معیوب بین 40 تا 60 درصد ارزش قیمت آن را کم می کند.

مشتریان لپ تاپ دست دوم در اصفهان و سایر شهر های ایران از مشاوره رایگان ما بهره مند می شوند.

با توجه به تفاوت لپ تاپ استوک و نو ؛ کدام گزینه بهتر است ؟!

همانطور که گفتیم لپ تاپ استاک در اصل یک دستگاه کم کار است. یک لپ تاپ استوک ممکن است یک نمونه نمایشگاهی باشد یا حتی لپ تاپی که یک خش یا ایراد ” ظاهری ” خیلی جزئی دارد از دسته لپ تاپ های دست دوم خارج شده و به عنوان استوک شناخته می شود. لپ تاپ استوک هنوز دچار داغی نشده و طبیعتا از نظر باتری و شارژر نیز در وضعیت سالم تری قرار دارد. قطعات و لوازم الکترونیکی عمر مفیدی دارند که به ازای هر ساعت از کارکرد آنها از این عمر مفید کم می‌شود. کم کار بودن دستگاه استاک مهم ترین تفاوت لپ تاپ دست دوم و استوک است.

از میان دستگاه های اپل و ویندوزی کدام یک گزینه بهتری است؟!

این به کاربر بستگی دارد. لپ تاپ های اپل از سیستم عامل ” مک ” استفاده می کنند و کارکردن و نصب نرم افزار آنها تفاوت دارد. حتی کارکردن با کیبورد مک بوک نیز متفاوت است. البته شما می توانید مک بوک را به سیستم عامل ویندوز مجهز کنید اما در بسیاری از مک بوک های مجهز به ویندوز اختلال عملکرد مشاهده شده است.

از طرفی می توان گفت که سیستم خنک کنندگی و پردازش تصویر مک بوک با ویندوز سازگاری ندارد ولی برخی از این اختلالات به کمک نرم افزارها قابل رفع هستند. اینکه مک بوک بخرید یا لپ تاپ دست دوم ایسوس یا نت بوک کارکرده اچ پی ؛ همه اینها به انتخاب خود شما بستگی دارد!

توصیه فنی ما برای انتخاب بهترین دستگاه کارکرده

اگر بین خرید یک لپ تاپ دست دوم رده بالا و مک بوک کارکرده 2020 دچار شک هستید توصیه ما این است که بدون تردید، مک بوک را انتخاب کنید. خصوصا اگر MACBOOK PRO کاکرده و مجهز به پردانزده M1 پیدا نکردید هرگز ان را از دست ندهید! مک بوک ها بازدهی بسیار بهتری دارد خصوصا آنهایی که به تراشه m1 مجهز هستند بسیار چابک تر و کم مصرف تر خواهند بود.

مک بوک کارکرده
اگر شما یک مک بوک کارکرده m1 برای خرید پیدا کردید و فروشنده گفت : فقط به پول آن احتیاج دارم تا دستگاه را با m2 جایگزین کنم ، خیلی بهتر می توانید به حرف او اعتماد کنید زیرا M1 بی نظیر و محشر است

آیا لپ تاپ قدیمی Intel i7 عملکرد بهتری نسبت به دستگاه نو i3 دارد؟!

اگر از بین یک لپ تاپ دست دومi7 مربوط به هفت سال پیش و یک نوتبوک i3 تولید 2021 بخواهید انتخاب کنید بهتر است دستگاه جدیدتر را بخرید. لپ تاپ های جدیدتر از نظر سخت افزار بهینه شده هستند. اما ما بین اینتل و AMD چطور ؟!

لپ تاپ های AMD حتی اگر با مشخصات عددی بالاتری معرفی شوند ممکن است ضعیف تر از پردازنده اینتل باشد که مشخصات عددی کمتری دارد. INTEL>AMD

خرید لپ تاپ جدید i3 – i5 اینتل یا دستگاه مجهز به پردازنده AMD جدید که از حافظه اس اس دی پشتیبانی می کند به معنای داشتن دستگاهی سبک تر با باتری و شارژر بهتر است. اگر می توانید برای خرید دستگاه جدید هزینه کنید پیشنهاد می کنم انتخاب لپ تاپ دست دوم را کنار بگذارید.

معروف ترین لپ تاپ های دست دوم و استوک کدامند!

چند مدل لپ تاپ اچ پی و دست دوم و نوت بوک کارکرده دل در بازار هست و با اینکه ده سال از عمر مفید آن می گذشته اما هنوز هم با یک ارتقای ساده می توانید از آنها برای کارهای حسابداری  و ترید کردن استفاده کنید. لپ تاپ های i7 جزو این دسته از لپ تاپ ها هستند. چند مدل و سری لپ تاپ کارکرده را در اینجا برای شما لیست کردم.

 • لپ تاپ دل : Inspiron Series – Latitude Series – Vostro Series – XPS Series
 • لپ تاپ استوک اچ پی : HP ELITEBOOK Series – HP ProBook Series – HP Pavilion Series
 • لپ تاپ کارکرده ایسوس : ASUS G Series – ASUS N Series – ASUS X Series
 • لپ تاپ های دست دوم لنوو و MSI کمتر توصیه می شوند اما ایسر Aspire  بدک نیست

لوازم جانبی لپ تاپ های دست دوم !

اگر شما قصد خرید لپ تاپ کارکرده و دست دوم را دارید با توجه به سلامت لوازم جانبی دستگاه می توانید طرز استفاده از سیستم مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید. اینکه وضع ظاهری آداپتور لپ تاپ در چه سطحی است یا اینکه باتری سالم است و یا چند سال پیش خراب شده و کسی به آن توجه نکرده می تواند بیانگر توجه و ارزشمندی سیستم برای کاربر رایانه باشد پس به سلامت آداپتر و باتری دستگاه استوک یا دست دوم حتما دقت کنید.

آیا ممکن است نوت بوک دست دوم معیوب باشد ؟!

برخی از ایرادات و مشکلات لپ تاپ های کارکرده و حتی نو و آکبند در هنگام تست اولیه مشخص نمی شود برای همین بهتر است هنگام خرید کالا از فروشگاه نوت بوک دست دوم در اصفهان ، مهلت تست بگیرید. ما چند مورد از ایرادات لپ تاپ دست دوم را اینجا لیست کرده ایم.

 1. امروزه کمتر کسی از درایو نوری استفاده می کند اما ممکن است درایو نوری معیوب باشد؛ به گونه ای که در خواندن DVD مشکلی وجود نداشته باشد ولی با خواندن CD مشکل داشته باشید.
 2. ممکن است بخش پردازش گرافیکی ( GPU ) دچار مشکل باشد و بعد از چند ساعت کارکردن با دستگاه، خطاهای تصویر را مشاهده کنید.
 3. اگر رم یا هارد دیسک لپ تاپ دست دوم ایراد داشته باشد با مشکلات بوت شدن و خطاهای صفحه آبی ( به صورت اتفاقی یا رندوم ) مواجه می شوید.
 4. هنگ کردن لپ تاپ و مشکلات پرش تصویر از مهم ترین ایرادات انواع نوت بوک و حتی مک بوک کارکرده و مستهلک است و اینگونه دستگاه ها معمولا ارزش خرید ندارد.

معایب لپ تاپ دست دوم

لپ تاپ ها شرایط نگهداری سخت تری دارند و به طور معمول استهلاک یک لپ تاپ از کیس رومیزی بیشتر است. آسیب پذیر بودن نوتبوک و لپ تاپ روی عمر مفید آن تاثیر می گذارد و از عمر آن کم می کند.

لپ تاپ دست دوم با مشکلاتی مانند پایان عمر باتری، فرسودگی آداپتور شارژر ، شکستگی قاب و بدنه و سایر ایرادات فیزیکی و سخت افزاری روبرو هستند اما این مشکلات در سیستم های رومیزی و کیس دست دوم کمتر دیده می شود و یا اینکه کلن بلاشهود و نا ممکن است.

احتمال اینکه یکی از قطعات لپ تاپ مانند نمایشگر تعویض شده باشد و یا حتی احتمال تعمیر روی برد لپ تاپ های دست دوم وجود دارد و این موضوع ممکن است تا مدت ها بعد از خرید لپ تاپ دست دوم از چشم شما پنهان بماند. به طور مثال ممکن است چیپ گرافیک لپ تاپ ، ریبال شده باشد.

لپ تاپ دست دوم در اصفهان

بعضا در لپ تاپ های دست دوم دیده شده که قسمتی از برد دستگاه به طرز ناشیانه ای سیم کشی شده و این موضوع یک سال بعد از خرید وقتی دستگاه را برای تعمیر باز کرده اند و به طور تصادفی متوجه سیم کشی یا تعمیرات غیر حرفه ای شده اند.

هارد لپ تاپ دست دوم ( هارد دیسک مغناطیسی ) در 70% از لپ تاپ های کارکرده با مشکل بدسکتور و سایر ایرادات ناشی از حمل و نقل درگیر است ؛ چون حمل نقل به سطح دیسک ها و سوزن هارد دیسک آسیب می زند ولی کیس های رومیزی ثابت هستند و حداقل هارد دیسک سالم تری دارند.

اگر لپ تاپ های کارکرده دچار آبخوردگی باشد حتی ممکن است در هفته های اول نشانه های از خرابی دستگاه را مشاهده نکنید. حتی ممکن است آنقدر دیر متوجه رسوب مواد در برد دستگاه شوید که برای تعمیر مادربرد لپ تاپ خیلی دیر شده باشد.

درباره لپ تاپ های صنعتی استوک

چند سری از برندهای معتبر وجود دارد که به عنوان لپ تاپ های کارکرده صنعتی شناخته شده هستند. لپ تاپ صنعتی و اداری مانند سری های Lenovo ThinkPad , HP EliteBook و چند مدل مشابه دیگر معمولا به عنوان لپ تاپ استوک اروپائی وارد ایران می شوند.

این لپ تاپ ها دارای بدنه ضخیم هستند و در ضمن وزن بیشتری هم دارند. برای یک کاربر خانگی لزومی ندارد که برای احتیاط بیشتر ، از این نوع دستگاه ها تهیه کند لپ تاپ صنعتی فقط برای اماکن کارگاهی مناسب است و برای یک دانشجو به عنوان اضافه بار و دست و پا گیر خواهد بود.

یک سری از دستگاه های استوک و کارکرده مایکروسافت نیز در ایران وجود دارند. سرفیس های کارکرده و دست دوم نیز برای دانشجویان و طراحان گرافیک مناسب است اما معمولا قیمت بالاتری نسبت به سایر برندها دارند.

دستگاه های سرفیس کاکرده معمولا در مدل های 2025 یافت می شوند. سرفیس ها ، زیبا ، سبک و خوش دست هستند و به عنوان جایگزین مناسبی برای تبلت محسوب می شود. این دستگاه ها دارای سیستم عامل ویندوز هستند. اگر قصد خرید سرفیس دست دوم را دارید حتما برای تعمیر نشدن دستگاه و سلامت باتری و آداپتور از فروشنده تضمین اخلاقی بگیرید.

آیا all in one جایگزین مناسبی برای لپ تاپ است ؟!

کامپیوترهایی تحت عنوان آل این وان در استوک فروشی ها وجود دارد که قیمت بسیار مناسبی دارد و بعضا جایگزین کامپیوتر های رومیزی می شوند. بسیاری از افراد به خاطر قیمت مناسب به سراغ این رایانه های به اصطلاح همه کاره می روند اما این دستگاه ها جایگزین مناسبی برای لپ تاپ یا کامپیوتر رومیزی شما نیست.

بهترین مشخصات لپ تاپ دست دوم برای خرید

خب همانطور که همه ما میدونیم؛ قیمت خرید لپ تاپ یکی از مهمترین دلایل انتخاب دست دوم بجای نو و آکبند هست! حالا میخوام کمی آینده نگری داشته باشیم. هدف شما از خرید چیه ؟! اگر حدود 8 تا 10 میلیون تومن پول دارید بهتره از بین دستگاه های مجهز به پردازنده نسل 6 به بعد خرید کنید. این دستگاه ها از رم DDR4 تا 16 گیگابایت ظرفیت حافظه پشتیبانی می کنه و برای کار با ویندوز 10 و برنامه های کاربردی واقعا راحت و بدون دردسر خواهید بود. اگر شما یک لپ تاپ I7 سری U و مجهز به 16 گیگابایت رم و یک حافظه SSD با ظرفیت ذخیره سازی ( حداقل ) 120 گیگابایتی و حتی با گرافیک آنبورد استفاده کنید من بهتون قول میدهم حتی برای کارهای سبک و طراحی با فتوشاپ هم راحت خواهید بود.

 • مشخصات پردازنده: از intel i5 , i7 نسل ششم به بعد
 • مشخصات رم : حداقل 6 و حداکثر 16 گیگابایت
 • مشخصات صفحه نمایش: حداقل 15.6 اینچ
 • وزن و ابعاد دستگاه را ارزیابی کنید.
 • امکان ارتقا و موجودی قطعات در بازار را بررسی کنید.

البته اگر کارهای گرافیکی به لپ تاپ های قوی تر دارید و بهتره به سراغ دستگاه هایی بروید که پردازنده آنها سری M و یا QM باشه و دارای گرافیک دوم GPU باشد تا خیالتون راحت تر باشه. البته برای رندر 3D MAX و V-Ray به سخت افزارهای قوی تری نیاز دارید.

سخن پایانی

دوستان عزیز اگر قصد خرید لپ تاپ کارکرده را دارید لطفا برای خرید دستگاه های دارای گرافیک ( G.P.U ) و لپ تاپ گیمینگ دست دوم، و حتی دستگاه هایی که برای کارهای گرافیکی استفاده می کنید، حتما حساسیت های بیشتری را به خرج دهید. برای دریافت راهنمای خرید لپ تاپ دست دوم در اصفهان با مشاوره رایگان آماده پاسخگوئی به شما عزیزان هستیم!

برخی مدل های پیشنهادی

برند ایسوس:

مدل و نامپردازندهحافظه رمحافظه داخلینمایشگرکارت گرافیک
ASUS ZenBook 14 UX425EAIntel Core i7-1165G716GB LPDDR4X1TB NVMe SSD14 اینچ Full HDIntel Iris Xe Graphics
ASUS ROG Zephyrus G14 GA401QMAMD Ryzen 9 5900HS32GB DDR41TB NVMe SSD14 اینچ QHD 120HzNVIDIA GeForce RTX 3060
ASUS TUF Gaming A15 FA506QRAMD Ryzen 7 5800H16GB DDR41TB NVMe SSD15.6 اینچ Full HD 144HzNVIDIA GeForce RTX 3070
ASUS VivoBook S15 S533EAIntel Core i5-1135G716GB DDR4512GB NVMe SSD15.6 اینچ Full HDIntel Iris Xe Graphics
ASUS Chromebook Flip C436FAIntel Core i5-10210U16GB LPDDR3512GB NVMe SSD14 اینچ Full HD TouchIntel UHD Graphics

برند دل:

مدل و نامپردازندهحافظه رمحافظه داخلینمایشگرکارت گرافیک
Dell XPS 13 9310Intel Core i7-1185G716GB LPDDR4X1TB NVMe SSD13.4 اینچ 4K TouchIntel Iris Xe Graphics
Dell Inspiron 15 7000Intel Core i7-1165G716GB DDR4512GB NVMe SSD15.6 اینچ Full HDNVIDIA GeForce MX350
Dell Alienware m15 R4Intel Core i7-10870H32GB DDR41TB NVMe SSD15.6 اینچ Full HD 144HzNVIDIA GeForce RTX 3070
Dell Latitude 7420Intel Core i7-1185G716GB DDR4512GB NVMe SSD14 اینچ Full HDIntel Iris Xe Graphics
Dell G5 15 SEAMD Ryzen 7 5800H16GB DDR4512GB NVMe SSD15.6 اینچ Full HD 144HzAMD Radeon RX 5600M

برند لنوو:

مدل و نامپردازندهحافظه رمحافظه داخلینمایشگرکارت گرافیک
Lenovo ThinkPad X1 CarbonIntel Core i7-1165G716GB LPDDR4X1TB NVMe SSD14 اینچ WQHD IPSIntel Iris Xe Graphics
Lenovo Yoga C940Intel Core i7-1065G716GB LPDDR4X512GB NVMe SSD14 اینچ 4K TouchIntel Iris Plus Graphics
Lenovo Legion 7iIntel Core i7-10870H32GB DDR41TB NVMe SSD15.6 اینچ Full HD 240HzNVIDIA GeForce RTX 3080
Lenovo IdeaPad Flex 5AMD Ryzen 5 5500U8GB DDR4256GB NVMe SSD14 اینچ Full HD IPS TouchIntegrated Graphics
Lenovo ThinkBook 14Intel Core i5-1135G78GB DDR4256GB NVMe SSD14 اینچ Full HDIntel Iris Xe Graphics
دیجی باران
5 نظرات
 1. سلام مهندس وقت شما بخیر من یک لبتاب کورای فایو دارم اینتله آیا از این لبتاب جدیدای ای ام دی بهتر نیست؟ میخاسم بدونم نگه دارم یا ردش کنم بره ؟ نظرت چیه مهندس ؟ مدل سری دل خانواده ۵١١٠ و رم چهار گیگ روش داره اگر راهنمایی کنید مچکرم

  • سلام اقای صادقی حقیقتا این دستگاه قدیمی به نظ میرسه ولی با استفاده از SSD و ویندوز 8 هنوز هم برای یکسری کارها مثا حسابداری به درد میخوره و البته باید بگم که مسلما قدرت لپ تاپ بروز بیشتر از قدیمیه چون فناوری های جدیدتری داره

 2. الان یه مک بوک دست دوم سی چل تومنه من لبتاب قبلیم خریدم ٩٠٠ هزار تومان الان چجوری ۵٠ ملیوووون پول لپ تاپ بدم فشارم افتاد وای

 3. هفته پیش از بازار طالقانی یه نوتبوک کارکرده مارک دل خریدم اولش همه چی کامل تست کردم خب بود ولی بعد چن روز متوجه شدم کلید Z کیبرد کمی سفت هست و مقداری بد بالا پاین میشه بعد بردمش برام رفع مشکل کردن انگار چیزی زیرش گیر کرده بود مثلا اشغالی چیزی بود. ولی درکل سیستم خوبی بود و به هرحال دست دوم خریده بودم و اصلن ب اون فروشگاه برنگردوندم حالا میخاستم بگم اگر خاستین دستگا دست دوم بخرید مهلت تست بگیرید که خیالتون کامل راحت باشه

پاسخ دهید

5 + نه =

سبد خرید